Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tanrılar diyarı sana kapılarını aralıyor

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AJ Theodén.

2 posters
YazarMesaj
Aaron Jace Theodén
Malum Melek - Ateş Bükücü
AJ Theodén. Lucem
Aaron Jace Theodén

AJ Theodén. Empty
MesajKonu: AJ Theodén.   AJ Theodén. Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 4:10 pm

Bir kişi size söz verdikten sonra sözünü tutmazsa onun hakkında ne düşünürsünüz?
Verdiğim sözü ne olursa olsun tutmaya çalışırım, karşımdakinden de bunu beklerim. Bu yüzden sözünü tutmaması benim için kötü bir şeydir. Ama geçerli bir mazereti olduğuna eminim.
Çok iyi yalan söyleyebilir misiniz?
Çok zor durumda kaldığımda evet. Her ne kadar yalan söylerken zorlansam da, karşımdaki kişinin iyiliği için yaparım bunu.
Önce başarı sonra para mı yoksa önce para sonra başarı mı? Açıklayınız.
Önce başarı tabi ki... Eğer paranız varsa başarı zaten siz çalışmasanız bile gelir. Ama çalışıp, kazanılan para her zaman daha iyidir.
En sevdiğiniz renk nedir?
Mavi, beyaz.
Kişisel özellikleriniz nedir?
Dürüst biriyim. Çalışmayı, yardım etmeyi severim. Biraz çapkın olduğumu inkar etmiyorum tabi... Oldukça zekiyim. Kitap okumaya ve araştırmaya bayılırım. Açık sözlüyüm. İnsanların arkasından iş çevirmem.
Aile geçmişiniz?
Annem de babam da meleklerdi. Benim bütün ailem, başlangıçtan beri, meleklerdi. Hepsi kendini iyiliğe adamış insanlardı.
Burcunuz nedir?
Boğa.
Merhamet sizin için ne demektir?
Merhamet güzel bir duygudur. Ama bu herkesin merhamet edilmeyi hakettiği anlamına gelmiyor bence.
Isis Dione Rossi
De Academia - Hademe
De Academia - Hademe
Isis Dione Rossi

Kadın

AJ Theodén. Empty
MesajKonu: Geri: AJ Theodén.   AJ Theodén. Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 4:16 pm

Gerçekten zor bir karar olacak, ama melek dolu bir ailede yetişmişsin sen, iyilik tohumları serpilmiş kalbine bir kere!
LUCEM
https://mysterium-dei.yetkin-forum.com

AJ Theodén.
1 sayfadaki 1 sayfası